Technolog, vývojář

Kontakty
zaměstnavatel: HARLINGEN s.r.o.
pracoviště: Dvořákova 328, 56301
mzda: od 35000 do 40000
Popis pozice
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
1. Vývoj a inovace technologie výrobních procesů a výrobků
- Sleduje technické a technologické trendy v oboru
- Navrhuje technologie nových výrobků s ohledem na jejich vyrobitelnost, kvalitu, výrobní náklady, prodejnost a technickou úroveň konkurenčních výrobků
- Provádí analýzy dostupných technologií
- Zpracovává technickou dokumentaci k vyvíjeným technologiím a výrobkům
- Podílí se na výrobě vzorků a provádí měření jejich parametrů a jejich vyhodnocení
- Podílí se na uvedení nových výrobků do sériové výroby
2. Technologie výroby existujících výrobků a procesů
- Navrhuje technická vylepšení technologie stávajících výrobků s ohledem na jejich kvalitu, výrobní náklady, prodejnost a technickou úroveň konkurenčních výrobků
- Kontroluje technologie dle funkčnosti a navrhuje řešení technologických problémů
- Navrhuje modernizace a úpravy technologií
- Spolupracuje na návrzích přípravků
3. Technická dokumentace
- Připravuje či se podílí na přípravě kompletní technické dokumentace pro vývoj, výrobu, nabídková řízení atd.
4. Testování, měření
- U přidělených projektů a úkolů provádí testování a měření příslušných parametrů
- Seznamuje se s požadavky norem pro dané technologie a výrobky
5. Kvalita
- Podílí se na rozvoji společnosti v oblasti kvality
- Spolupracuje s manažerem kvality při vyřizování reklamací a návrzích opatření
- Provádí částečnou vstupní kontrolu materiálu
POŽADUJEME:
- SŠ v oboru elektro, praxe min. 3 roky
- elektro školení - vyhláška 50
- znalost Microsoft Office
- znalost CAD vítána
- částečná znalost AJ/NJ vítán

Volná místa v okolí Albrechtice

DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - obsluha zařízení - montáže - vzhledová kontrola, testování PRACOVNÍ DOBA: práce ...

TECHNICKÝ/Á PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA

Pozice zaštiťuje řízení elektro-mechanických projektů, které zahrnují automatizaci, optimalizaci ...

Strojní zámečník, údržbář

POŽADUJEME: - řidičský průkaz skupiny B KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně 6 - 14.30 hodin

PŘÍPRAVÁŘ/KA MATERIÁLU

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 14.00) nebo email

SKLADNÍK/NICE

OBSLUHA V ZAŘÍZENÍCH RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ

KONTAKT: osobně (Lidická č.p. 667, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun, 13.00 - 16.00)

volná místa Albrechtice