TECHNICKÝ/Á PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA

Kontakty
zaměstnavatel: Wendell electronics, a.s.
pracoviště: Nádražní 1179, 56301
mzda: od 30000
Popis pozice
Pozice zaštiťuje řízení elektro-mechanických projektů, které zahrnují automatizaci, optimalizaci návrhu v oblasti PCBA a mechaniky
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- odpovědnost za řízení zákaznických a interních projektů
- kontaktní bod mezi firmou a a zákazníky
- řídit plán projektu dle harmonogramu a zajistit odpovědnost
- kontrola časového plánu projektů
- vyhodnocovat rizika projekt
- zajistit průběh projektu v rámci odhadovaného rozpočtu a zajistit sledování a pokrytí nákladů na nerozpočtované činnosti
- úzká koordinace se zákazníkem a CFT
OČEKÁVÁME:
- min. středoškolské vzdělání
- praxe na obdobné pozici vítána
- nezbytné technické znalosti
- analytické schopnosti
- řídící zkušenosti
- dobré komunikační schopnosti
NABÍZÍME:
- zajímavá a stabilní pracovní příležitost
- možnost profesního růstu
- možnost práce z domova
KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně

Volná místa v okolí Albrechtice

Strojní zámečník, údržbář

POŽADUJEME: - řidičský průkaz skupiny B KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně 6 - 14.30 hodin

PŘÍPRAVÁŘ/KA MATERIÁLU

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 14.00) nebo email

SKLADNÍK/NICE

OBSLUHA V ZAŘÍZENÍCH RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ

KONTAKT: osobně (Lidická č.p. 667, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun, 13.00 - 16.00)

FYZIOTERAPEUT/KA

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

STROJNÍK NA TRAKTORBAGR

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - strojní průkaz - řidičský průkaz sk. T NABÍZÍME: příspěvek na ...

volná místa Albrechtice