Lektor, - ka anglického jazyka

Kontakty
zaměstnavatel: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
pracoviště: Horní náměstí 5, 39601
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 300
Popis pozice
Hledáme lektora/lektorku pro firemní kurz anglického jazyka. Výuka bude probíhat v úterý a ve čtvrtek v čase od 8:00 do 14.30 hod. Lze se hlásit i na jednotlivé dny výuky. Prosím sdělte nám v emailu Vaše časové možnosti. V případě zájmu zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "AJ Humpolec".

Volná místa v okolí Želiv

Operátor výrobní linky

Náplň práce: správné nastavení výrobní linky a bezchybná práce na výrobní lince, evidence záznamů o ...

Pomocný stavební pracovník

Montážní dělník

Pomocný dělník v dřevovýrobě

Nutný telefonický kontakt předem!

Lékař v oftalmologii

Požadujeme: pečlivost, flexibilita, příjemné a milé vystupování, odpovědnost, spolehlivost, ...

Bezpečnostní pracovník

délka směn: 6 a 12 hodin Náplň práce: obchůzková činnost, ostraha objektu, drobná ...

volná místa Želiv