Prodavač/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Kamil SOCHOR
pracoviště: Kodaňská 313, 10100
mzda: od 19700 do 22000
Popis pozice
První kontakt telefonicky: Sochor Kamil, tel.: 10:00 - 20:00 hod. - 602 275 375, kamilsochor@seznam.cz ( po dolmuvě možno i osobně na adr. Kodaňská č.p. 313/6, Praha 10)
Upřesňující informace: prodej, doplňování zboží, vybalování, úklid, dopek pečiva, kontrola DMS (práce je vhodná i pro os. zdravotně znevýhodněné)

Volná místa v okolí Žernov

zdravotní asistenti

Kontakt:tel.: 777228484/Po-Pá 8.30-16.00hod, e-mail: info@klinikanakosiku.cz

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Znalost mexické gastronomie, komunikativní španělština info@moctezumafoods.eu

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

project manager

kontakt emailem anglický jazk C2 nebo rodílý mluvčí

Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

Provázení turistů na výletních plavbách a prohlídkách památek, řešení problémů souvisejících s ...

Manikéři a pedikéři

Tel.: 773228626 Šikovnost, flexibilita, jazykové požadavky: komunikace s vietnamskou klientelou ve ...

volná místa Žernov