Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakty
zaměstnavatel: JURMAXSTAV s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
tel.: 776383333 po čt 9-11.00 hod.

Volná místa v okolí Praha

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Kontakt: va@itc-international.eu Požaduje výbornou znalost AJ, čínštiny. Thajština - výhodou.
Praha

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Srbský jazyk na úrovni rodilý mluvčí. Vysokoškolské magisterské vzdělání. Zájemci nechť zašlou ...
Praha

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Kontakt: Novak Vasyl, tel.: 773 353 960 (PO - ČT od 9 do 14 hod.), e-mail: bagrad.sro@seznam.cz
Praha

Pomocní kuchaři

Praha

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a k

POŽADAVEK : AJ, ČJ ZKUŠENOST V DOPRAVĚ - MIN 2 ROKY PRAXE V PRODEJI LOGISTICKÝCH A SPEDIČNÍCH ...
Praha

Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

VOLAT : 9-11, 13-15h
Praha

volná místa Praha