Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: Pure Storage Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 30000
Popis pozice
Srbský jazyk na úrovni rodilý mluvčí. Vysokoškolské magisterské vzdělání.

Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivační dopis e-mailem na adresu hlasenkavolnehomista@gmail.com

Volná místa v okolí Praha

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Kontakt: Novak Vasyl, tel.: 773 353 960 (PO - ČT od 9 do 14 hod.), e-mail: bagrad.sro@seznam.cz
Praha

Pomocní kuchaři

Praha

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a k

POŽADAVEK : AJ, ČJ ZKUŠENOST V DOPRAVĚ - MIN 2 ROKY PRAXE V PRODEJI LOGISTICKÝCH A SPEDIČNÍCH ...
Praha

Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

VOLAT : 9-11, 13-15h
Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Prvotní kontakt : SLEČNA KUČEROVÁ, tel.: 604 316 547, e-mail: thajskyraj@gmail.com Pasivní ...
Praha

Administrativní činnosti spojené s přípravou a výukou cizojazyčných kurzů

Požadujeme výbornou znalost jazyků: thajština, čínština, angličtina
Praha

volná místa Praha