Koordinator

Kontakty
zaměstnavatel: Club Med Development s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19700
Popis pozice
Nevyžadují nostrifikaci. Požadované jazykové znalosti - jazyk český, ukrajinský, maďarský, rumunský.

Volná místa v okolí Praha

Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

VOLAT : 9-11, 13-15h
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Prvotní kontakt : SLEČNA KUČEROVÁ, tel.: 604 316 547, e-mail: thajskyraj@gmail.com Pasivní ...
Praha

Pomocní skladníci

volat - úterý: 13:00 - 16:00h
Praha

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a k

POŽADAVEK : AJ, ČJ ZKUŠENOST V DOPRAVĚ - MIN 2 ROKY PRAXE V PRODEJI LOGISTICKÝCH A SPEDIČNÍCH ...
Praha

Administrativní činnosti spojené s přípravou a výukou cizojazyčných kurzů

Požadujeme výbornou znalost jazyků: thajština, čínština, angličtina
Praha

volná místa Praha