Administrativní činnosti spojené s přípravou a výukou cizojazyčných kurzů

Kontakty
zaměstnavatel: ITC - International training center s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 22000
Popis pozice
Požadujeme výbornou znalost jazyků: thajština, čínština, angličtina

Volná místa v okolí Praha

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Kontakt: va@itc-international.eu Požaduje výbornou znalost AJ, čínštiny. Thajština - výhodou.
Praha

Instalatéři

Kontakt: Kotrč Milan, tel.: 736 484 228, e-mail: Kotrc@stispro.cz
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Pracovní náplní je řízení osobních a malých dodávkových automobilů dle pokynů zaměstnavatele.
Praha

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Kontakt: Novak Vasyl, tel.: 773 353 960 (PO - ČT od 9 do 14 hod.), e-mail: bagrad.sro@seznam.cz
Praha

Pomocníci v kuchyni

Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt:
Praha

volná místa Praha