Číšníci, servírky, barmani a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: LUKA & LUKA s.r.o.
pracoviště: Tomášská 21, 11800
mzda: od 25000
Popis pozice
ZNALOST GRUZINSKÉ KUCHYNĚ.
ZNALOST GRUZINSKÝ, RUSKÝ JAZYK VÝHODOU.
POHOVOR : Tomášská č.p. 21/14, Malá Strana, 118 00 Praha 011
VOLAT PO-PÁ 8-12h

Volná místa v okolí Praha 1

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

znalost tradičních thajských masáží - volat 9-11h - po+st

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

POHOVOR : Tomášská č.p. 21/14, Malá Strana, 118 00 Praha 011 VOLAT PO-PÁ 8-12h

Šéfkuchaři a šéfcukráři

ZNALOST GRUZINSKÉ KUCHYNĚ. ZNALOST GRUZINSKÝ, RUSKÝ JAZYK VÝHODOU. POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ. POHOVOR : ...

Pomocní skladníci

Senior Software Engineer (Vývojáři softwaru)

Požadavky: - vysokoškolské vzdělání, preferováno v technické oblasti - znalost anglického jazyka ...

obchodní zástupce

e-mail: info@smartavia.cz Jazyková způsobilost v ruštině, češtině a ukrajinštině, angličtina a ...

volná místa Praha 1