Senior Software Engineer (Vývojáři softwaru)

Kontakty
zaměstnavatel: Azul Systems Czech s.r.o.
pracoviště: Na Perštýně 342, 11000
mzda: od 120000
Popis pozice
Požadavky:

- vysokoškolské vzdělání, preferováno v technické oblasti
- znalost anglického jazyka alespoň na komunikativní úrovni (mezinárodní tým)
- min. 5 letá praxe v oblasti vývoje softwaru
- znalost práce s Java a/nebo C/C++
- zkušenost s prací v operačním systému Windows a/nebo Linux a/nebo Mac OS výhodou

Volná místa v okolí Praha 1

Pomocní skladníci

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

POHOVOR : Tomášská č.p. 21/14, Malá Strana, 118 00 Praha 011 VOLAT PO-PÁ 8-12h

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

znalost tradičních thajských masáží - volat 9-11h - po+st

Všeobecní administrativní pracovníci

Znalost 1C 7-10 na PC (MS Office, internet) Angličtina - Aktivní, Ruština- Aktivní.

obchodní zástupce

e-mail: info@smartavia.cz Jazyková způsobilost v ruštině, češtině a ukrajinštině, angličtina a ...

Pomocní kuchaři

ZNALOST GRUZINSKÉ KUCHYNĚ. ZNALOST GRUZINSKÝ, RUSKÝ JAZYK VÝHODOU. POHOVOR : Tomášská č.p. 21/14, ...

volná místa Praha 1