Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Kontakty
zaměstnavatel: Mateřská škola Orangery, s.r.o.
pracoviště: Národních hrdinů 39, 19012
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
mzda: od 18900 do 20000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: karolina.kucikova@orangery.cz

Znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího, pedagogické vzdělání a zkušenosti s výukou výhodou

Volná místa v okolí Praha 9

jeřábník/jeřábnice

kontakt: Svobodová Michaela, tel.: 774 201 857 Po - Pá 7:00 - 15:00, e-mail: svobodova@kranimex.cz

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

znalost tradiční asijské kuchyně praxe vítána

Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

osobní kontakt Veselská 663, 199 00 Praha 9 po, st: od 15 -17 hod. Empatie pro vaše kolegy Smysl ...

Pomocní kuchaři

Disponent námořních a leteckých přeprav

Kontakt: Šebková Iva, tel.: 724 235 040, e-mail: hr@pst-clc.cz Co od Vás očekáváme? o SŠ vzdělání ...

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

řid. průkaz sk. B První kontakt prosím emailem: cizkova@2e.cz

volná místa Praha 9