jeřábník/jeřábnice

Kontakty
zaměstnavatel: KRANIMEX spol. s r.o.
pracoviště: Nedokončená 1638, 19800
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
kontakt: Svobodová Michaela, tel.: 774 201 857 Po - Pá 7:00 - 15:00, e-mail: svobodova@kranimex.cz

Volná místa v okolí Praha 9

Pomocní kuchaři

znalost tradiční asijské kuchyně praxe vítána

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

osobní kontakt Veselská 663, 199 00 Praha 9 po, st: od 15 -17 hod. Empatie pro vaše kolegy Smysl ...

Disponent námořních a leteckých přeprav

Kontakt: Šebková Iva, tel.: 724 235 040, e-mail: hr@pst-clc.cz Co od Vás očekáváme? o SŠ vzdělání ...

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

řid. průkaz sk. B První kontakt prosím emailem: cizkova@2e.cz

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Kontakt: jaroslav@miladinovic.cz

volná místa Praha 9