Ostatní specialisté v oblasti techniky (Solution Engineer Associate)

zaměstnavatel: Sita Information Networking Computing B.V. - organizační složka
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 47000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: tereza.vodehnalova@ibs-sro.com

Poskytnutí zákazníkům profesionální, včasné, přesné a efektivní návrhy síťových služeb SITA. Zodpovědnost za spouštění všech akcí potřebných k úspěšné implementaci nasmlouvaných řešení.
Provádění aktualizací nabídek pro optimalizaci nákladů, kontrola a ověření úplnosti nákladů na komponenty, vytvoření seznamu objednatelných součástí.
Podpora Solutions Designers, ověření kvality dat od zákazníka pro úspěšné zpracování objednávek.
Na žádost projektových manažerů účast při konferenčních hovorech.
Vyžadována technická odbornost, samostatnost a přesnost, orientace na kvalitu, pozornost věnovaná detailům. Znalost anglického jazyka.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Obsluha jeřábů

obsluha kabinového jeřábu na provozu tavírny a šrotového hospodářství
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Shtager Anna, tel.: +420 736 453 729, e-mail: a.shtager@shtagerbud.cz
Praha

Stavební inženýři výstavby budov

Požadujeme: zkušenost v práci na výstavbě budov. Znalost ruštiny nebo ukrajinštiny a praxe v oboru ...
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Praha

Obchodní referenti

Náplň práce: Příprava podkladů pro obchodní jednání, pro uzavírání smluvvy, realizace zakázek a ...
Praha

volná místa Praha