Obchodní referenti

Kontakty
zaměstnavatel: Aqua Capital s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 46000
Popis pozice
Náplň práce: Příprava podkladů pro obchodní jednání, pro uzavírání smluvvy, realizace zakázek a jejich evidence
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu, znalost vietnamského jazyka

Volná místa v okolí Praha

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

Kontakt: Sutula Lyudmyla, tel.: 724 294 834 Po - ST 10:00 - 12:00, e-mail: l.sutula@email.cz
Praha

Technical Wrtiter

Kontakt:e-mail: e-mail: linda.zubekova@cloudtalk.io nejméně SŠ vzdělání, anglický jazyk, ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

řidiči MKD

Kontakt:lenka.kyselova@quehenberger.com nebo tel.+420 235 097 598 od Po-Pá 9-16hod. Upřesňující ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: tel.: 608 075 633 Ochota, spolehliovst, zdravotní způsobilost, bourací práce, úklidové ...
Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

telefonický kontakt Pátek od 10.00 do 12.00
Praha

volná místa Praha