Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: Quoc Loc Pham
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
mzda: od 18000
Popis pozice
Kontakt:e-mail: elitelose@yahoo.com
Upřesňující informace:
znalost vietnamštiny na úrovni rodilé mluvčí, práce s PC - excel, word, power point

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakt: Krychfalovshiy Vasyl, tel.: 774 215 451 Pá od 8 do 12:00
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: PEYTER MYKHAYLO, tel.: 776838781 Po 8:00 - 10:00 hod. Dobrý zdravotní stav, náročná práce ...
Praha

Grafici a výtvarníci v multimédiích

Požadujeme: - komuniktní znalost anglického jazyka
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Praha

Kontakt: Nechypir Andriy, tel.: 602 365 157 10 -12 hod., e-mail: skifobus@post.cz
Praha

Koordinátoři úseku

MVP jsou sklady Rohlík, a to: U Prioru 884/4, 161 00, Praha 6 - Ruzyně a U tabulky 3091, 193 00, ...
Praha

volná místa Praha