Koordinátoři úseku

Kontakty
zaměstnavatel: VELKÁ PECKA s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 35000 do 40000
Popis pozice
MVP jsou sklady Rohlík, a to: U Prioru 884/4, 161 00, Praha 6 - Ruzyně a U tabulky 3091, 193 00, Praha 9 - Horní Počernice

Jazykové požadavky - ruština, ukrajinština a čeština
Zkušenosti s prací ve skladu (e-shop s potravinami), nutnost vlastnit potravinářský průkaz

Volná místa v okolí Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Praha

Kontakt: Nechypir Andriy, tel.: 602 365 157 10 -12 hod., e-mail: skifobus@post.cz
Praha

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Referenční číslo volného místa: 2693
Praha

Pomocní pracovník údržby budov a souvisejících prostor

znalost ruštiny slovem a písmem
Praha

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Požadujeme spohlehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, noční služby, práce o ...
Praha

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Praha

volná místa Praha