OPERÁTOR/KA VÝROBY

Kontakty
zaměstnavatel: BrushTec s.r.o.
pracoviště: Na Milotově 399, 34401
mzda: od 21480
Popis pozice
Požadavky: spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci.
Náplň práce: výplet a kompletace technických kartáčů pro mycí linky automobilů. Práce v kolektivu, které vzájemně svoji činnost na sebe navazují v procesu.
Zaměstnavatele kontaktovat telefonicky v pracovní dny v dopoledních hodinách a domluvit si osobní pohovor.

Volná místa v okolí Babylon

Řidič nákladního automobilu

Pracovní doba pondělí - pátek 7,00 - 13,00 hod. Vhodné i pro důchodce. Nutný telefonický kontakt.

Jízdy pondělí - pátek, každý den návrat domů. Vhodné i pro důchodce. Nutný telefonický kontakt.

Automechanik osobních automobilů

PROFIL UCHAZEČE: *vyučen v oboru automechanik s relevantní praxí *pracovitost, spolehlivost, ...

Prodejce/Prodejkyně osobních vozů - DO

Hledáme aktivní prodejce, ideálně se zkušeností s prodejem vozů, finančních služeb, pojištění nebo ...

Obsluha stroje

Náplň práce o Průběžná kontrola kvality výrobků o Obsluha strojů o Měření rozměrů ...

Vedoucí oddělení údržby

Osobní, e-mailový nebo telefonický (kdykoliv) kontakt.

volná místa Babylon