Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Kontakty
zaměstnavatel: AK Truck s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19700
Popis pozice
Požadujeme spohlehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, noční služby, práce o víkendech a svátcích, výpis RT.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Požadujeme spohlehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, noční služby, práce o ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Návrháři a správci databází

Kontakt: e-mail: info@lppinvest.cz Upřesňující informace: aktivní znalost angličtiny, případně ...
Praha

Praha

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího. Minimálně úplné střední všeobecné vzdělání. Referenční ...
Praha

Kontakt: Mazurkevych Oksana, tel.: 776091418 Po - ST 9:00 - 12:00
Praha

volná místa Praha