Engineer Development/ Programátoři počítačových aplikací specialisté

zaměstnavatel: COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka Praha
pracoviště: Praha
mzda: od 130000 do 140000
Popis pozice
VŠ vzdělání v IT, angličtina na velmi dobré úrovni, hluboké znalosti Java, Spring a Hibernate,
pokročilé znalosti návrhových vzorů a IT architektury, SQL databází, prostředí Linux, znalosti IT procesů, agilních technik. Praxe vítána.

Zaměstnanecké výhody : stravné, 6 týdnů dovolené.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakt tel.: 604386507
Praha

Praha

Kuchař/kuchařka

Praha

Finanční analytici

Kontakt: e-mail: jana.kuskova@hihonor.com Požadujeme: dobré komunikační schopnosti, detailní ...
Praha

Customer and product Support Specialist

Kontakt: e-mail: hr-cz@dhigroup.com REQUIRED OCCUPATIONS - EXPERIENCE IN THE FIELD: Experience in ...

Ostatní pracovníci v oborech příbuzných kosmetice

Tatér/ka. Požadujeme znalost ruského a anglického jazyka-komunikace se zaměstnavatelem a zákazníky.
Praha

volná místa Praha