Finanční analytici

Kontakty
zaměstnavatel: Honor Technologies (Czech) s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 56759
Popis pozice
Kontakt: e-mail: jana.kuskova@hihonor.com

Požadujeme:
dobré komunikační schopnosti, detailní znalost prostředí značky Honor, plynulou čínštinu, ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování - dobrá orientace v novém prostředí - teamová spolupráce, proaktivita práce - časová flexibilit

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

KONTAKT TEL. PO-ČT 9-11h :, tel.: 776 383 333
Praha

Kontakt: e-mail: info.elementcz@gmail.com, tel. 776 259 982
Praha

Partner Development Manager

Kontakt: e-mail: veronika.tronkova@make.com Odolnost vůči stresu, flexibilita a znalost ...
Praha

Praha

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu

Kontaktní adresa Učňovská 398/2, Praha 9, tel. 776643330
Praha

volná místa Praha