Montážní dělník - dělnice

Kontakty
zaměstnavatel: ARGO-HYTOS s.r.o.
pracoviště: Dělnická 1306, 54301
mzda: od 24800
Popis pozice
Požadavky:
- praxe ve strojírenské výrobě min. 1 rok
- orientace v technické dokumentaci
- manuální zručnost
- ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost.
Náplň práce:
- kompletace výrobků a jejich finální montáž
- kontrola zadaných parametrů dle výkresové dokumentace
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- odměny před dovolenou a vánoci
- věrnostní příspěvky atd

Volná místa v okolí Vrchlabí

OBSLUHA STROJE

Práce při obsluze 5 strojů. Výuční list, možno i z netechnických oborů. Zaškolení a zácvik přímo u ...

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

svářečský průkaz, vhodný ŘP skupiny T pečlivost, zručnost, vyučení v oboru není ...

Operátor - operátorka v papírenské výrobě, papírenský knihař - knihařka

OPERÁTOR - OPERÁTORKA V PAPÍRENSKÉ VÝROBĚ Seřizovač strojů na zpracování papíru ...

Zámečnické práce

ZÁMEČNÍK - vyuč. v oboru Tel. kontakt možný Po - Pá od 6.30 - 14.30 hod.

Svářeč

SVÁŘEČ - vyuč., svářečský průkaz, spolehlivost Tel. kontakt možný Po - Pá od 6.30 - 14.30 hod.

Zednické práce

ZEDNICKÉ PRÁCE Pracoviště: Vrchlabí, Špindlerův Mlýn a okolí

volná místa Vrchlabí