Konzulatanti - Associate

Kontakty
zaměstnavatel: Adastra Business Consulting, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 56760
Popis pozice
Kontakt e-mail: Sofie.Hanusova@adastra-abc.com

Náplň práce:
- v rámci externích projektů se budete účastnit interview se zákazníky, budete vytvářet hypotézy a provádět analýzy pro jejich potvrzení nebo vyvrácení a na jejich základě budete navrhovat řešení zadaných problémů
- v rámci interních projektů se budete aktivně podílet na projektech firmy, zejména v oblasti přípravy metodik, rešerší na vybraná témata a publikační činnosti
- znalost Anglického jazyka na úrovni C1
Příspěvek na stravování

Volná místa v okolí Praha

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Kontakt: tel.: 608 134 184 PO - pá 9-16:00 hod.
Praha

Specialisté podpory podnikání, správci projektů

Výhodou: - Angličtina na komunikativní úrovni - Zkušenosti s vedením projektů, vývoje produktu ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Pomocní skladníci

kontakt: 773177170 email:kurkovvasyl@seznam.cz jednání každý pátek od 10.00 do 13.00 na adrese ...
Praha

Pracovníci pneuservisu

Telefonický kontakt: PO-PÁ 8,00-15,00 Náplň práce: manuální práce s pneumatikami a v ...
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kucháři na asjiské a Vietnamské jidlo , se skušenosti
Praha

volná místa Praha