Specialisté podpory podnikání, správci projektů

Kontakty
zaměstnavatel: Amazon Czech Republic Services s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 50000
Popis pozice
Výhodou:
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Zkušenosti s vedením projektů, vývoje produktu a/nebo vedením projektových manažerů, obchodní analytiků
- Zkušenosti v oblasti vizualizace, modelování a analýzy dat.
- Znalost nástrojů Visio, Excel, BI
- Vynikající organizační a komunikační schopnosti.
- Kreativní a strategické myšlení

Volná místa v okolí Praha

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Kontakt: tel.: 608 134 184 PO - pá 9-16:00 hod.
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Pomocní skladníci

kontakt: 773177170 email:kurkovvasyl@seznam.cz jednání každý pátek od 10.00 do 13.00 na adrese ...
Praha

Prodavači v prodejnách

Kontakt:tel.: 608179783 Znalost tureckého jazyka je výhoda
Praha

Strojní inženýři přístrojů, strojů a zařízení

Kontakt:e-mail: barbora@czechrelocate.cz Upřesňující informace: Korejský jazyk na úrovni rodilého ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

kontakt: 775522770 po -pá 15.00 - 17.00
Praha

volná místa Praha