Volná místa Plav

Pro práci Plav není žádné volné místo, nalezeno 409 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Doba určitá s možností prodloužení V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

MASÉR/KA V THAJSKÝCH MASÁŽÍCH

STROJNÍ ZÁMEČNÍK V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU

Rozvíjející se strojírenská firma JOSA s.r.o., součást holdingu JPS GROUP, hledá strojní zámečníky pro různé úrovně výroby. Nabízíme Vám stabilní práci na jednu směnu v Českých ...

Učitelé na 1. stupni základních škol

Zástup za dlouhodobou nemoc, případné prodloužení za mateřskou a následnou rodičovskou dovolenou

OPERÁTOR/KA VÝROBY, OBSLUHA VÝROBNÍCH LINEK

kontakt e-mailem

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Náplň práce: Komunikace s našimi zákazníky v Německu, Velké Británii, České a Slovenské republice (telefon, e-mail) Příjem a zpracování servisních požadavků Organizace dojezdu ...

pomocní kuchaři

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zam. výhody: zajištění ubytování, zálohy na mzdu po 5 odpracovaných dnech

TRUHLÁŔ-NÁBYTKÁŘ

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

BRUSIČ

vyučení a praxe výhodou, vhodné i pro absolventy - zaučíme

ŘIDIČ MKD

Hledáme řidiče MKD pro přepravu tekutých potravin v potravinových cisternách. Požadavky: ŘP C + E

BETONÁŘ

Místo výkonu práce: celá ČR- dle místa zakázky. Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost, časová flexibilita, zdravotní způsobilost, ochota, samostatnost. Nástup možný ihned. ...

POMOCNÝ DĚLNÍK V PRŮMYSLU (VE VÝROBĚ)

Zam. výhody: ubytování zdarma, vyplácení záloh na mzdu po 5 odpracovaných dnech Kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 8 - 17 hod.)

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Plav nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Plav můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Plav jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.