Hmotná nouze Pardubice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Pardubice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Jiráskova 20, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Pardubicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Pardubice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Pardubice - Hmotná nouze na adrese Jiráskova 20, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Pardubice

Celkem nalezeno 685 volných místo pro Pardubice a okolí
Řidič nákladních automobilů

Požadavky. - praxe v mezinárodní kamonové dopravě výhodou - trestní bezúhonnost - slušné jednání, spolehlivost, samostatnost Nabízíme. - zajímavou práci řidiče/řidičky kamionu MKD - moderní vozový park zn.Mercedes Benz s bezpečnostními technologiemi ...
Pardubice

Uklízečka

Úklid v restauraci První kontakt e-mailem
Pardubice

Obsluha CNC strojů

Práce na kovoobráběcím stroji - CNC vodorovné vyvrtávačce TOS - WHN 13 CNC (obsluha stroje s řídícím systémem Heidenhain, upínání a výměna nástrojů + seřízení, znalost čtení v technických výkresech) Požadavky: znalost práce na stroji a řídícího ...

Servisní technik/technička

Náplň práce: - Odpovídá za vysokou technickou a jakostní úroveň výsledků přidělené práce. - Provádí servisní činnost dle servisního požadavku. - Používá předepsané ochranné pomůcky. - Dodržuje předepsané technologické postupy. - Je zodpovědný/á za ...

Montážní dělníci výrobků z kovů

Montážní práce. Práce s břemeny nad 10 kg. Pracovní doba od 06:00. První kontakt telefonicky (08:00 - 16:00).

Prodavači smíšeného zboží

Požadujeme schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemena nad 15 kg. Pracovní doba dle domluvy. První kontakt telefonicky (každý pátek od 14:00 - 16:00) nebo osobně (Erno Košťála 990, Pardubice - Studánka 530 12).