Volná místa Obyčtov

Pro práci Obyčtov není žádné volné místo, nalezeno 59 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Nástrojář Nabídky Práce - Nástrojář

• oprava a údržba forem a zařízení pro výrobu a zpracování plastu • úprava a výroba jednotlivých dílů dle zadání • obsluha a programování CNC strojů
Ždírec nad Doubravou

zedník

ŘP min.sk.B, znalost JA výhodou, manuálně zručný, pracovitý, samostatný, organizačně schopný, flexibilní v pracovní době, zodpovědný. Rekonstrukce nemovitostí a interiérů. Zdění, ...

stavební dělník

pracovitost první kotakt domluvit telefonicky 7,00-20,00

pracovníci v potravinářství - porážení a zpracování masa

Pracovníci v potravinářství pořázení a zpracování masa. Pomocné práce na smíšeném hospodářství. první kontakt osobně po telefonické domluvě

pomocní pracovníci v potravinářství, pracovník rozvozu výrobků

pomocné príce v potravinářství, rozvozu výrobků první kontakt osobně po telefonické domluvě

ošetřovatele hospodářkých zvířat - traktorista

výhodou ŘPT příspěvek na stravování první kontakt telefonicky

Dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení)

týden dovolené navíc, podnikové stravvování první kontakt telefonicky 9,00-13,00 nebo e-mailem nebo osobně na adrese provozovny v Novém Veselí

ošetřovatel hospodářských zvířat

příspěvek na stravování, první kontakt telefonicky

dělník v dřevařské výrobě

průkaz VZV výhodou praxe a dovednosti v oboru výhodou nabízíme: stravenky první kontakt telefonicky PO-PÁ 73,00-15,00

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

náročná práce
Žďár nad Sázavou

výroba zmrzliny

náplň práce: vároba domácí jadranské zmrzliny, objednávky surovin pro výrobz zmrzlin, skladování a expedice. znalost receptu zmrzliny a přípravy první kontakt telefonicky PO-PÁ ...

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech

náplň práce: přípravné a dokončovací práce požadujeme: fyzickou zdatnost, zručnost, samostatnost, flexibilitu, učenlivost první kontakt e-mailem, nebo telefonicky PO-PÁ 7,00-14,00

pracovník rychlého občerstvení

první kontakt e-mailem

Montér externích montáží

- Pracovní poměr bude uzavírán nejprve na 2 roky, dále pak opět na dobu určitou, při oboustranné spokojenosti i na dobu neurčitou - Chuť do práce a rovněž chuť se učit novým ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Obyčtov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Obyčtov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Obyčtov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.