Volná místa Nové Hrady

Celkově nalezeno 5 volných míst pro práci Nové Hrady a okolí
zobrazuji 1 - 5
STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK

Jedná se o dvousměnný nebo třísměnný provoz. Montážní práce. Montování malých dílců. Vhodnější pro ženy. Zam. výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní ...
Nové Hrady

POKOJSKÁ

možnost zaměstnaneckého ubytování Volné místo pokojská pro lokalitu Nové Hrady.
Nové Hrady

CHŮVA DO MŠ

náístup od 1.11.2017, případně dle domluvy. Volné místo chůva do mš pro lokalitu Žár.
Žár

SAMOSTATNÝ ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce: údržba a seřizování výrobních zařízení a strojů (včetně pneumatiky a hydrauliky) Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost Nabízíme: k základní mzdě ...
Žár

DPP - POMOCNÁ SÍLA NA FARMĚ

Volné místo pro dpp - pomocná síla na farmě lokalitu Hranice.
Hranice

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Nové Hrady nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Nové Hrady můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Nové Hrady jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.