Volná místa Nové Hrady

Celkově nalezeno 5 volných míst pro práci Nové Hrady a okolí
zobrazuji 1 - 5
REFERENT/KA OBCHODNÍHO ÚSEKU

Aktivní i pasivní znalost NJ Volné místo referent/ka obchodního úseku pro lokalitu Nové Hrady.
Nové Hrady

ŘIDIČ KOLOVÉHO NAKLADAČE

Náplň práce:příprava materiálu pro výrobu substrátu, míchání směsí Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, praxe na kolovém nakladači 1 rok (osvědčení ...
Žár

UČITEL/KA MŠ

náístup od 1.9.2017, případně dle domluvy. Zástup za MD. Možnost domluvy na výši úvazku, rozvržení pracovní doby. Kontakt: tel., mail, osobně na adrese MŠ Žár Volné místo ...
Žár

DPP - POMOCNÁ SÍLA NA FARMĚ

Volné místo pro dpp - pomocná síla na farmě lokalitu Hranice.
Hranice

řidiči cisterny pro přepravu suchých maltových směsí

Místo výkonu práce: rozvoz po celé ČR; Požadujeme: ŘP sk. C+E; kartu do dig. tachografu; platný profesní průkaz; bezúhonnost; zdravotní způsobilost; samostatnost, zodpovědnost; ...
Nová Ves nad Lužnicí

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Nové Hrady nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Nové Hrady můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Nové Hrady jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.