Úřad práce Moravská Třebová kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Moravská Třebová - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Moravské Třebové má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Ing.Mgr. Vladimíra Kantoříková
Tel.: 950 163 490 email: vladimira.kantorikova@sy.mpsv.cz

Úřad práce Moravská Třebová - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Moravská Třebová

Celkem nalezeno 104 volných místo pro Moravská Třebová a okolí
Všeobecní administrativní pracovníci

POŽADAVKY: řidičský průkaz – skup. B výhodou, 90% znalost Ruského jazyku slovem i písmem výhodou, vzdělání nebo praxe v zemědělství výhodou KONTAKT: e-mailem (personalni@genoservice.com poslat životopis)
Moravská Třebová

Zedník, stavební dělník

NÁPLŇ PRÁCE: zedník, stavební dělník POŽADAVKY: zedník - vyučen v oboru KONTAKT: telefonicky

Pracovník/ce přípravných a dokončovacích prací

NÁPLŇ PRÁCE: velmi zajímavá nejednotvárná práce s možností profesního a osobnostního růstu v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilním průmyslu s 23-letou tradicí v Moravské Třebové. Nevyrábíme jen komponenty, ale ...

Učitel/ka anglického jazyka

NABÍZÍME: možnost i plného úvazku a smlouvy na dobu neurčitou Pracovní poměr na 18-22 hod týdně. KONTAKT: telefonicky (pracovní dny 8-16 hod), e-mailem

Sociální pracovník/ice

Charakter vykonávané činnosti: • přímá práce s uživateli služeb pro osoby bez přístřeší a osoby ohrožené ztrátou bydlení v terénní i ambulantní formě, • možnost podílet se na realizaci zcela nového inovativního projektu, • poskytování ...

Pracovník/ice v sociálních službách