Státní sociální podpora Milovice kontaktní osoby

Kontaktní osoby Státní sociální podpora Milovice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Topolová 911, Mladá, 289 24 Milovice nad Labem 3

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Milovicích má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Úřad práce Milovice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Milovice

Celkem nalezeno 101 volných místo pro Milovice a okolí
Operátor výroby - Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Požadujeme všeobecnou manuální zručnost. Zajištěno firemní ubytování. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - St od 9:00 - 11:00 hod.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Manipulační dělníci ve výrobě

Pracovní doba, ranní, odpolední a nočn směna. Náplň práce: navěšuje a svěšuje zboží dle předepsaného postupu, balí a označuje zboží po eloxu dle požadavku zákazníka, čistí a seřizuje závěsovou techniku, udržuje pořádek na pracovišti, zodpovědnost ...

TECHNIK/TECHNIČKA VÝROBNÍ KVALITY

náborový příspěvek 30.000 Kč Kontrola kvality hotových karbonových výrobků a jejich testování, uvolnění prvního až posledního dílu směny, analýza záznamů, seznamování výrobního personálu s požadavky na kvalitu, interní školení zaměstnanců. 5 týdnů ...

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Elektrikář

Náplň práce: údržba strojů a zařízení, řešení oprav a odstraňování závad; Požadujeme: platnou vyhlášku 50 Nabízíme: dovolená 5 týdnů, stravenky 140 Kč/den, cafetérie, věrnostní bonusy a prémie, vstupenky do KD Milovice