Úřad práce Milovice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Milovice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Topolová 911, Mladá, 289 24 Milovice nad Labem 3

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Milovicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Milovice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Milovice - Zprostředkování zaměstnání na adrese Topolová 911, Mladá, 289 24 Milovice nad Labem 3, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Milovice

Celkem nalezeno 181 volných místo pro Milovice a okolí
Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Požadujeme všeobecnou manuální zručnost. Zajištěno firemní ubytování. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - St od 9:00 - 11:00 hod.

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Seřizovač / technik

Náplň práce: řešení technických problémůna strojních zařízení (CNC, roboty KUKA) , správa nástrojového hospodářství, dodržování technologických a kontrolních postupů, dodržování pravidel BOZP, standard 5S ; Nabízíme: dovolená 5 týdnů, stravenky 140 ...

Elektrikář

Náplň práce: údržba strojů a zařízení, řešení oprav a odstraňování závad; Požadujeme: platnou vyhlášku 50 Nabízíme: dovolená 5 týdnů, stravenky 140 Kč/den, cafetérie, věrnostní bonusy a prémie, vstupenky do KD Milovice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Milovice
Pracoviště Úřadu práce v Milovicích naleznete na adrese Topolová 911, Mladá, 289 24 Milovice nad Labem 3.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Milovice naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Milovicích jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Milovicích, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Milovicích, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.