Hmotná nouze Lysá nad Labem úřední hodiny

Úřední hodiny Hmotná nouze Lysá nad Labem,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Husovo náměstí 23/1, 289 22 Lysá nad Labem

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Lysé nad Labem má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00

Úřad práce Lysá nad Labem - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Lysá nad Labem

Celkem nalezeno 542 volných místo pro Lysá nad Labem a okolí
POMOCNÍK CUKRÁŘE

Pracovní doba Po - Pá 7:00 - 15:00 hod. Kontaktujte nás osobně nebo telefonicky. Volné místo pomocník cukráře pro lokalitu Lysá nad Labem.
Lysá nad Labem

ASISTENT/KA FIRMY

Náplň práce: komunikace s klienty, podílení se na chodu provozovny a servisu, reklama, vyřizování pošty, příprava účetní agendy, příprava pro AUDIT, práce na PC ( OUTLOOK, WORD, EXCEL); Požadujeme: nutný řidičský průkaz skupiny B, pečlivost při ...

TECHNIK KVALITY

NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťuje implementaci kvalitativních požadavků zákazníka na produkt a proces. Eviduje a řeší interní neshody výrobků a procesů. Řeší zákaznické a dodavatelské reklamace (8D report a další nástroje). Podílí se na stanovení nápravných ...

LISAŘ

Požadavky: časová flexibilita, zručnost, spolehlivost. Výhody: stravenky, měsiční prémie podle plnění norem a vlastních úkolů, bonusové volno. Volné místo lisař pro lokalitu Lysá nad Labem.

DĚLNÍK V RV

Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo osobně od 7:00 do 15:30. Volné místo dělník v rv pro lokalitu Lysá nad Labem.

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ

Pro prodejnu v Lysé nad Labem hledáme prodavačku - pokladní. Požadujeme: pracovitost a slušné vystupování; Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené. Zájemci se mohou hlásit u p. Krejčové mobil 602 107 921, e.mail: krejcova@jednotanbk.cz nebo u p. ...