Hmotná nouze Lysá nad Labem

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Lysá nad Labem,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Husovo náměstí 23/1, 289 22 Lysá nad Labem

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Lysé nad Labem zajišťuje následující služby

Úřad práce Lysá nad Labem - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Lysá nad Labem - Hmotná nouze na adrese Husovo náměstí 23/1, 289 22 Lysá nad Labem, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Lysá nad Labem

Celkem nalezeno 391 volných místo pro Lysá nad Labem a okolí
OPERÁTOR - OBSLUHA SVÁŘECÍHO CENTRA a SEŘIZOVAČ CNC

Požadujeme: platný svářečský průkaz - výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, technické vzdělání velkou výhodou; Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, smlouva na dobu neurčitou, práce v perspektivní automobilové ...
Lysá nad Labem

VÝDEJ OBĚDŮ - POMOCNÉ KUCHAŘSKÉ PRÁCE

Náplň práce: výdej obědů + pomocné kuchařské práce ve Staročeské jídelně v Lysé nad Labem; Požadujeme: praxi v kuchyňském provozu; Nabízíme: podnikové stravování; Kontaktovat nás můžete e.mailem, nebo telefonicky. Volné místo výdej obědů - pomocné ...

POMOCNÝ PRACOVNÍK V ROSTLINNÉ VÝROBĚ

Volné místo pro pomocný pracovník v rostlinné výrobě lokalitu Lysá nad Labem.

OBSLUHA CNC STROJE

Požadujeme: praxi na CNC vysekávacích lisech, zkušenosti s jejich programováním VÝHODOU, znalost výkresové dokumentace a práce s měřidly, samostatné myšlení a zodpovědnost Náplň práce: vysekávání nerezových plechů pomocí CNC vysekávacího lisu dle ...

stavební dělník

Kontaktovat nás můžete e.mailem, telefonicky nebo osobně každou středu v době od 12:00 - 14:00 hod. Volné místo stavební dělník pro lokalitu Lysá nad Labem.

Rozvoz cukrářských výrobků

Řidičský průkaz sk. B Osobní kontakt na adrese Palackého 429, Lysá n.L., pondělí - čtvrtek od 9 - 12 hod. Volné místo rozvoz cukrářských výrobků pro lokalitu Lysá nad Labem.