Volná místa Litomyšl

Celkově nalezeno 356 volných míst pro práci Litomyšl a okolí
zobrazuji 71 - 84
Pracovník/pracovnice dokončovací výroby

POŽADAVKY: pracovní zkušenosti vítány KONTAKT: telefonicky (8-12h), e-mailem

Uklízeč/ka a pomocník/ce v hotel., admin., prům. aj. objektech

KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Masér/ka (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

PP na 3 měsíce!!! POŽADAVKY: znalost Thajských masáží, osvědčení o vzdělání KONTAKT: telefonicky (9-16h)

Stavební dělník, zedník

POŽADAVKY: spolehlivost, časová flexibilita ŘP sk. C výhodou KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Řidič/ka MKD skup. C, CE

POŽADAVKY: zkušenosti s MKD, znalost RJ výhodou KONTAKT: e-mailem

Prodejce/prodejkyně zmrzlin - žonglér/ka se zmrzlinou

KONTAKT: osobně, telefonicky

Kuchař/ka, pomocný kuchař/ka

POŽADAVKY: praxe na stejné pozici výhodou, vzdělání v oboru výhodou, schopnost spolupráce s kolegy, zájem o vyšší gastronomii, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, ...

zedník

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele

pomocný dělník/ce ve stavebnictví

Odborný pracovník/ce pro zpracování lékařské dokumentace

POŽADAVKY: VŠ- všeobecné lékařství, kompletní agenda zpracování a vedení lékařské dokumentace NABÍZÍME: příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, ...

Pokojská

KONTAKT: osobně, e-mailem

Zubní instrumentář/ka

KONTAKT: e-mailem, tel.

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Litomyšl nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Litomyšl můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Litomyšl jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.