Volná místa Líšnice - Základní vzdělání

Pro práci Líšnice - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 108 nabídek práce v okolí
zobrazuji 85 - 98
Truhlář, dělník

Nástup možný ihned Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

DĚLNÍK/NICE V DŘEVAŘSKÉ VÝROBĚ

PRACOVNÍ DOBA: po vzájemné dohodě možný i jednosměnný provoz NABÍZÍME: - dlouhodobou perspektivu zaměstnání - motivační systém a odpovídající mzdové ohodnocení - možnost ...

Obsluha CNC strojů

ZEDNÍK - PŘIDAVAČ

MÍSTO VÝKONU: Mistrovice č.p. 222, 561 64 Jablonné nad Orlicí + stavby dle zakázek PRACOVNÍ NÁPLŇ: přidavačské práce POŽADUJEME: - vzdělání nerozhoduje - výhodou praxe v oboru - ...

LISAŘ UMĚLÝCH HMOT - OPERÁTOR PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBY (M/Ž)

NABÍZÍME: příspěvky na letní dovolenou, vánoční prémie, příspěvek na obědy, čtvrtletní prémie KONTAKT: e-mailem lucie.nastoupilova@isolit-bravo.cz

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Zámečník, přípravář

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ

KONTAKT: telefonicky nebo email

POMOCNÝ/Á PRACOVNÍK/NICE VE VÝROBĚ

NÁPLŇ PRÁCE : pomocné stavební práce spojené s výrobou betonových výrobků KONTAKT : pí Mariya Varha e-mailem : trendsro@seznam.cz

KONTAKT: email

Číšníci a servírky

Obsluha strojů na výrobu potravin

Kontakt e-mailem na adresu dominika.schaferova@frostfood.cz nebo telefonicky od 8:00 do 14:00 hodin. Náplň práce: - výroba mražených pizz, plněných knedlíků, wrapů, bunsů, ...

Pracovník / pracovnice košikářské dílny

Vyhrazeno pro OZP. Kontakt e-mailem na adresu petovska@neratov.cz. Náplň práce: - pletení z proutí a pedigu - pletení z trav a jiných materiálů - výroba drobných dekorací.

Dojič/ka - obsluha dojírny - farma Verměřovice

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování Kontakt: telefonicky po - pá, 7 - 15.30 hodin
Verměřovice

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Líšnice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Líšnice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Líšnice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.