Volná místa Slatina nad Zdobnicí

Pro práci Slatina nad Zdobnicí není žádné volné místo, nalezeno 196 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Traktorista / traktoristka, opravář / opravářka zemědělských strojů

Kontakt e-mailem na adresu dusek@zdobnice.cz nebo telefonicky. Požadujeme: - řidičský průkaz sk. T - vyučení nebo praxe v oboru výhodou - zdravotní způsobilost.

Pěčín

Provozní elektrikář - závod Litice nad Orlicí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Vhodné pro absolventy - zaučíme. NABÍZÍME: - příspěvek na PP, ŽP - podnikové stravování - dovolená 5 týdnů - odměny KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

POMOCNÝ/Á PRACOVNÍK/NICE VE VÝROBĚ

NÁPLŇ PRÁCE : pomocné stavební práce spojené s výrobou betonových výrobků KONTAKT : pí Mariya Varha e-mailem : trendsro@seznam.cz

Truhlář ve stavebnictví - závod Litice nad Orlicí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: vzdělání v oboru nebo praxe NABÍZÍME: - příspěvek na penzijní připojištění - podnikové stravování - dovolená navíc KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

KONTAKT: email

Učitelé na 2. stupni základních škol

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL - TAHAČŮ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Každý den doma KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně
Žamberk

PRACOVNÍK/NICE V ŽV - CHOVATEL/KA A OŠETŘOVATEL/KA SKOTU, KOZ A OVCÍ

Pracovní poměr ma dobu určitou s možností prodloužení KONTAKT: telefonicky (7.00 - 16.00)
Žamberk

Pracovník/nice v obchodě (prodavač/ka)

Střídavě práce o sobotách a nedělích. Praxe v oboru výhodou. NÁPLŇ PRÁCE: - práce na pokladně, obslužném úseku, vyrovnávání zboží. NABÍZÍME: - stravenkový paušál ve výši 100 Kč ...

Pomocné práce ve stavebnictví

Pomocné práce ve stavebnictví. Řidičský průkaz sk. C vítán. Kontakt: e-mailem nebo osobně na provozovně (Zemědělská 1566, Žamberk)

Mechanik, opravář, skladník

Požadujeme: - vyučení v oboru - samostatnost - odborné technické znalosti, případně praxe v oboru Náplň práce: - jde o opravy a údržbu zemědělské a komunální techniky, včetně ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Slatina nad Zdobnicí nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Slatina nad Zdobnicí můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Slatina nad Zdobnicí jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.