Volná místa Lety - Pracovní smlouva, Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pro práci Lety - Pracovní smlouva, Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou není žádné volné místo, nalezeno 22 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 22
Zdravotní sestra

První kontakt se zaměstnavatelem: telefonicky nebo osobně na adrese Domov Borová, Trnová 252, Po-Pá 8:00-14:00.

operátor linky

Náplň práce: Obsluha drtící linky Požadujeme: Vzdělání SOU výpis z RT, řidičský průkaz sk. B a doklady na VZV

všeobecná sestra nebo zdravotnický asistent/ka

všeobecná sestra bez odborného dohledu dle zákona č.96/2004 Sb. v případě asistenta je maturita na zdravotní škole podmínkou, výpis z RT, ochota empatie,znalost práce na PC zaslat ...

Učitelé na 1. stupni základních škol a učitelé v oblasti předškolní výchovy

Hledáme usměvavou a kreativní paní učitelku pro naši mateřskou školu

Asistenti pedagogů

OBSLUHA STROJŮ, Kontakt: e-mailem.

Kontakt: e-mailem.
Loděnice

OBSLUHA STROJŮ - Kontakt: e-mailem

Loděnice

asistent/ka pedagoga

-prní kontakt se zaměstnavatelem: PaedDr.Pavel Schneider, 724762873,schneider@zs-nucice.cz -požadujeme odpovídající vzdělání, kreativní přístup a hezký vztah k dětem, nabízíme ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Lety nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Lety můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Lety jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.