Státní sociální podpora Kravaře

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Kravaře,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Petra z Kravař 3165/9, 747 21 Kravaře u Hlučína

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Kravařích zajišťuje následující služby

Úřad práce Kravaře - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Kravaře - Státní sociální podpora na adrese Petra z Kravař 3165/9, 747 21 Kravaře u Hlučína, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Kravaře

Celkem nalezeno 19 volných místo pro Kravaře a okolí
Řidič MKD - mezi CZ - GB

Vyučení, ŘP sk. C + E, profesní průkaz. Kontakt p.Matys 737215571 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Volné místo řidič mkd - mezi cz - gb pro lokalitu Stružnice.
Stružnice

Obráběč/ka kovů

Náplň práce: Práce na přidělených výrobních zakázkách Práce na CNC obráběcích strojích Obsluha klasických strojů pro třískové obrábění (soustruh, frézka, vrtačka) Správa nástrojů a nářadí Dodržování příslušných norem a pravidel Předpoklady: ÚSO - ...
Žandov

CNC Programátor/ka

Náplň práce: - tvorba CNC programů - tvorba technologie obrábění - stanovování řezných podmínek - příprava nástrojů a nářadí pro výrobu - ověřování a upravování CNC programů - komunikace s operátory - spolupráce na projektech - dohlížení na ...
Žandov

Strojníci pásových bagrů

Nástup možný ihned. Mzda od 100 Kč do 130 Kč. Požadujeme: platné osvědčení na pásové bagry, ŘP sk. B. Praxe vítána. Volné místo strojníci pásových bagrů pro lokalitu Zahrádky.
Zahrádky

Montéři potrubí

Požadujeme: vyučení v oboru instalatér nebo v příbuzném oboru. ŘP sk. B je výhodou. Místo výkonu práce: Zahrádky 88. Nabízíme: nástup možný ihned. Volné místo montéři potrubí pro lokalitu Zahrádky.
Zahrádky

Řidič/ka buldozeru

požadavky: platné oprávnění - strojnický průkaz, řidičský průkaz, bezúhonnost. Volné místo řidič/ka buldozeru pro lokalitu Zahrádky.
Zahrádky