Hmotná nouze Kravaře

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Kravaře,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Bezručova 542/10, 747 21 Kravaře u Hlučína

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Kravařích zajišťuje následující služby

Úřad práce Kravaře - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Kravaře - Hmotná nouze na adrese Bezručova 542/10, 747 21 Kravaře u Hlučína, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Kravaře

Celkem nalezeno 21 volných místo pro Kravaře a okolí
Řidič MKD - mezi CZ - GB

Vyučení, ŘP sk. C + E, profesní průkaz. Kontakt p.Matys 737215571 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Volné místo řidič mkd - mezi cz - gb pro lokalitu Stružnice.
Stružnice

Obráběč/ka kovů

Náplň práce: Práce na přidělených výrobních zakázkách Práce na CNC obráběcích strojích Obsluha klasických strojů pro třískové obrábění (soustruh, frézka, vrtačka) Správa nástrojů a nářadí Dodržování příslušných norem a pravidel Předpoklady: ÚSO - ...
Žandov

Řidič sk. C

Místo výkonu práce: Nádražní 188, Žandov. Pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem ihned. Regionální rozvoz výrobků v severních Čechách. Dopravní obslužnost dobrá - vlak, autobus. První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky na č. 774 627 794 p. ...
Žandov

pedagogický pracovník

dozor u dětí, ráno od 6.00h do 7.00h., odpoledne od 15.00 do 16.00h. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky. Volné místo pedagogický pracovník pro lokalitu Lovečkovice.
Lovečkovice

Pracovníci do pekařské výroby (noční směny)

Místo výkonu: Zahrádky č.p. 90, 471 01 Zahrádky u České Lípy Požadujeme: výhodou vyučení v oboru nebo praxe Nabízíme: mzdu 75,-Kč/hod. + prémie. Ubytování NENÍ POSKYTOVÁNO. Práce pouze v nočních hodinách. Volné místo pracovníci do pekařské výroby ...
Zahrádky

Řidič/ka buldozeru

požadavky: platné oprávnění - strojnický průkaz, řidičský průkaz, bezúhonnost. Volné místo řidič/ka buldozeru pro lokalitu Zahrádky.
Zahrádky