Úřad práce Jihlava úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Jihlava - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Brtnická 2531/21, 586 01 Jihlava 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jihlavě má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Jihlava - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Jihlava

Celkem nalezeno 529 volných místo pro Jihlava a okolí
Údržbář - školník

Náplň práce: - oprava a údržba v budově stacionáře - údržba areálu stacionáře - dovoz stravy, dovoz klientů stacionáře (požadujeme: řidičský průkaz sk. B) Nabízíme: - příspěvek na stravování První kontakt osobně: DTS Jihlava, Královský vršek 9, Po - ...
Jihlava

Řidič nákladní automobilové dopravy

Požadujeme profesní průkaz, digitální kartu řidiče a ŘP sk. C. První kontakt telefonicky.
Jihlava

Dělník/dělnice v elektrotechnice

Požadujeme: - pečlivost - spolehlivost - manuální zručnost Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Jihlava

Prodavač/ka značkové obuvi a doplňků

Možnost plného nebo zkráceného úvazku (dle domluvy). Požadujeme: - příjemné vystupování - komunikativnost První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Jihlava

Zubní instrumentář/ka - zdravotní sestra

Upřednostňujeme zaslání životopisu na petr.vrbka@artdent.eu Nabízíme: příspěvek na stravování
Jihlava

Geolog/hydrogeolog

Hledáme zaměstnance na pozici geologa s praxí min. 3 roky v posledních 5 letech. Odborná způsobilost v hydrogeologii, sanační geologii nebo inženýrské geologii výhodou. Požadavky: SŠ, VŠ vzdělání v oboru, flexibilita, řidičský průkaz sk.B Nabízíme: ...
Jihlava