Státní sociální podpora Hranice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Hranice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Olomouci.

Purgešova 1399, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Hranicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Hranice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Hranice - Státní sociální podpora na adrese Purgešova 1399, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Hranice

Celkem nalezeno 238 volných místo pro Hranice a okolí
Mistr výroby a expedice

Nástup možný IHNED. Náplň práce: řízení provozu výroby a expedice; vedení kolektivu; zajištění servisů, výkazů, evidence Požadavky: SŠ technického směru; řidičské oprávnění skupiny B; znalost Microsoft Office Nabízíme: Závodní stravování nebo ...

Servisní technik pro zemědělské stroje

Nástup možný IHNED. Nabízíme: příspěvek na důchodové spoření a na stravu Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: fakturaceplus@cime.cz

Konstruktér/ka ocelových konstrukcí

Nástup možný IHNED. Požadujeme: zkušenosti s kreslením ocelových konstrukcí Nabízíme: možnost profesního růstu, osobní ohodnocení; prémie Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: filip.komon@morkus-morava.cz

Stavební dělník

Nástup možný IHNED. Náplň práce: výstavba ocelových hal, sil a zásobníků, demolice Nabízíme: možnost profesního růstu, osobní ohodnocení, prémie Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: filip.komon@morkus-morava.cz

Lakýrník

Nástup možný IHNED. Náplň práce: výroby spacích kabin a spojlerů Nabízíme: možnost prodloužení pracovního poměru, příspěvek na stravování, 2 dny sick days, poskytujeme pracovní oblečení a ochranné pomůcky Zájemci se mohou hlásit: - zasláním ...

Obchodní zástupce/zástupkyně

Náplň práce: Plnění obchodního plánu v regionu; Vyřízení objednávek; Vyhledávání nových zákazníků Požadavky: Flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování; Zkušenosti v oblasti prodeje; Zodpovědnost; Řidičský průkaz sk. B Nabízíme: Podnikové ...