Volná místa Čistá - Základní vzdělání

Pro práci Čistá - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 47 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 42
Pokojská

KONTAKT: osobně, e-mailem

pomocný dělník/ce ve stavebnictví

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

POŽADAVKY: ukrajinský, ruský jazyk - aktivně KONTAKT: e-mailem

Úklidový a pomocný pracovník/ce

Ošetřovatel/ka drůbeže

POŽADAVKY: spolehlivost, zodpovědnost NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou, než si vyzkoušíme, jak spolu umíme pracovat a když budeme vzájemně spokojeni, tak prodloužíme na ...

Pomocný dělník/ce ve výrobě

KONTAKT: telefonicky (8-16 hod)

Ostraha prodejny Lidl

Práce vhodná i pro OZZ. NÁPLŇ PRÁCE: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba v ...
Litomyšl

Ostraha prodejny Lidl (pouze OZP)

NÁPLŇ PRÁCE: kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení ...
Litomyšl

Pomocný kuchař/ka

KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Řidič/ka nákladního vozidla

NÁPLŇ: vnitrostátní doprava vozidlem nad 12 tun KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky - kdykoliv

Traktorista/ka, krmivář/ka a obsluha zemědělských strojů, opravář/ka, řidič/ka

POŽADAVKY: profesní průkaz výhodou NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc, v období sezonních prací flexibilní pracovní dobu KONTAKT: telefonicky (7 - 15:30 hod.), e-mailem

Pomocný dělník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce na stavbě KONTAKT: e-mailem

NOČNÍ HLÍDAČ/KA MASNÉHO SKOTU - ASISTENCE U PORODŮ

Kontakt: e-mailem statekvlkov@statekvlkov.cz nebo telefonicky 603 854 105 (7.00 - 16.00 hodin)
Semanín

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Čistá nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Čistá můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Čistá jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.