Volná místa Čestín

Pro práci Čestín není žádné volné místo, nalezeno 64 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 28
Pomocníci v kuchyni

Požadujeme znalost albánského jazyka slovem a písmem z důvodu objednávání potravinářských produktů z Albánie.

Prodavači potravinářského zboží

V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo pište na uvedený e-mail.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Podmínkou je znalost vietnamské kuchyně a vyučení v oboru. V případě zájmu pište na uvedený email.

Prodavači smíšeného zboží

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem. Zvedání břemena nad 20 kg. Nabízíme dotovaný oběd.

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Náplň práce: vybalování zboží, doplňování zboží, příjem zboží, zvedání břemena nad 20 kg. Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem. Výhody: ...

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Požadujeme: ochota, spolehlivost, zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, časová flexibilita a bezúhonnost, zodpovědnost. Náplň práce: pokládání a opravy vyztužených betonových ...

Pomocné práce v pilařském provozu

Upřesňující informace: odebírání řeziva, výroba palet, příprava materiálu, manuální práce v atmosférických podmínkách. V případě zájmu volejte v PO, ST 8 - 10 hodin.

Montážní dělník

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, edenred karta 100,- Kč za odpracovaný den. V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v pracovní dny v 8,00 - 14,00 hodin.

Svářeči

Úklidové práce

Požadujeme: beztrestnost, spolehlivost, ŘP sk. B. V případě zájmu volejte Po-Pá 9:00-12:00.

Asistent učitele - rodilý mluvčí AJ

praxe min. 8 měsíců na stejné pozici,rodilý mluvčí AJ kontaktovat e-mailem xedmikraska@gmail.com

Prodavač/ka

Jedná se o práci v asijském kolektivu. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, ochotu pracovat ve směnném provozu, čínský jazyk výhodou. V případě zájmu volejte v PO - PÁ 10-15hod.

Skladník

Jedná se o práci v asijském kolektivu. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, ochotu pracovat ve směnném provozu a čínský jazyk. V případě zájmu volejte v PO - PÁ 10-15hod.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Čestín nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Čestín můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Čestín jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.