Skladník

Kontakty
zaměstnavatel: Ritual machinery s.r.o.
pracoviště: Tomáše Bati 6003, 28522
mzda: od 20000
Popis pozice
Jedná se o práci v asijském kolektivu.

Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, ochotu pracovat ve směnném provozu a čínský jazyk.

V případě zájmu volejte v PO - PÁ 10-15hod.

Volná místa v okolí Bohdaneč

Asistent učitele - rodilý mluvčí AJ

praxe min. 8 měsíců na stejné pozici,rodilý mluvčí AJ kontaktovat e-mailem xedmikraska@gmail.com

Učitel klavíru

www.zus-zruc.cz

Obsluha pro rychlé občerstvení

Zvedání těžkých břemen (až 40kg), praxe v oboru výhodou. Znalost tureckého jazyka výhodou. ...

Laminátník/ce

náplň práce: výroba laminátových dílů výhody: 6 týdnů dovolené, karta Edenred - 100 Kč na den v ...

Prodavač/prodavačka - Pokladní

Požadujeme ochotu pracovat o víkendech, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost. První kontakt: ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

V případě zájmu se dostavte osobně na adresu pracoviště.

volná místa Bohdaneč