Hmotná nouze Hluboká nad Vltavou

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Hluboká nad Vltavou,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Masarykova 36, 373 41 Hluboká nad Vltavou

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Hluboké nad Vltavou zajišťuje následující služby

Úřad práce Hluboká nad Vltavou - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Hluboká nad Vltavou - Hmotná nouze na adrese Masarykova 36, 373 41 Hluboká nad Vltavou, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Hluboká nad Vltavou

Celkem nalezeno 923 volných místo pro Hluboká nad Vltavou a okolí
Seřizovač dřevoobráběcích strojů

Hledáme kandidáta na pozici seřizovače dřevoobráběcích strojů Požadujeme vyučení. Nabízíme: -závodní stravování s příspěvkem -čtvrtletní odměna 1500,-kč -letní / zimní odměna cca 4000,-kč -mzda 24-28000kč/měsíc -prac. doba pouze 7,5 ...
Hluboká nad Vltavou

DPP - ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

pracovitost, samostatnost a ochota vyjít vstříc, aktivní a pečlivý přístup k práci a zadaným úkolům, časová flexibilita, znalost v oboru Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, pravidelné mimořádné odměny, placené přesčasy, zákonné ...

KUCHAŘ/KA

Základní vzdělání + praxe podmínkou nebo vyučen. V případě potřeby nástup možný dle dohody. V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte shůzku. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Hluboká nad Vltavou.

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Praxe, cizí jazyk výhodou. Mzda bude upřesněna při osobním jednání dle zkušeností a praxe. V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte shůzku. Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Hluboká nad Vltavou.

POMOCNÁ SÍLA V HOTELU (POKOJSKÁ - POMOCNÍK/CE V KUCHYNI)

Náplň práce: úklid pokojů a společných prostor hotelu + pomocné práce v kuchyni. Nástup možný dle dohody. V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte shůzku. Volné místo pomocná síla v hotelu (pokojská - pomocník/ce v kuchyni) pro lokalitu ...

KUCHAŘ/KA

Vyučen v oboru, pracovnitost, samostatnost, zodpovědnost, aktivní a pečlivý přístup k práci a zadaným úkolům. časová flexibilita, praxe v oboru Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Hluboká nad Vltavou.