Volná místa Zruč-Senec - Základní vzdělání

Pro práci Zruč-Senec - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 490 nabídek práce v okolí
zobrazuji 71 - 84
uklízeči

Požadujeme pečlivost, spolehlivost, samostatnost. Znalost AJ výhodou.

kuchaři

Znalost přípravy indických a nepálských jídel. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, samostatnost. Znalost AJ výhodou.

číšník/servírka

Znalost indických a nepálských jídel výhodou. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, samostatnost. Znalost AJ výhodou.

pomocní kuchaři

Základní znalost přípravy indických jídel. Výpomoc šéfkuchaři. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, samostatnost. Znalost AJ výhodou.

Brusič

Kontakt: Havel Martin, tel.: 602 207 556 (po 9. hod ve všední dny) Požadujeme: manuální zručnost Zaměstnanecké výhody: roční bonusy pohyblivé dle HV firmy a výkonu zam.

Výměnář/ka forem

Kontakt: Snášelová Lenka, e-mail: lsnaselova@grupocopo.com Zkušenost s výměnou forem na vstřikolisech výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál

Montážní dělníci mechanických zařízení

Výroba, montáž a kompletace pro všechna průmyslová odvětví. Zaměstnanecké výhody: Ubytování, stravenky, firemní tel. paušál. .
Plzeň

Zámečník/obsluha ohraňovacího lisu

Náplň práce: " obsluha ohraňovacího lisu " drobné zámečnické práce (práce na vrtačkách) Požadované znalosti a dovednosti: " vyučení nebo praxe ve znalosti technické dokumentace a ...

kuchař/ka

Požadavky: - znalost přípravy a servírování pokrmů arabské a kurdské kuchyně Zam. výhody: zprostředkování ubytování
Plzeň

Kadeřnice/kadeřník

Zaměstnanecké výhody: bonusy.

Pomocná síla do kuchyně

OOd naších pracovníků požadujeme : spolehlivost, smysl pro detail, ochotu učit se novým věcem Čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nabízíme práci na krátký - dlouhý ...

Pomocný/á kuchař/ka / kebabář

pomocný kuchař/ka

Upřesňující informace: znalost vietnamského jazyka výhodou ( s ohledem na komunikaci se zaměstnavatelem a dalšími zaměstnanci ). Pro zajištění provozu jsou nutné zkušenosti s ...

Pomocný/á kuchař/ka

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Zruč-Senec nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Zruč-Senec můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Zruč-Senec jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.