Úřad práce Zlín úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Zlín - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Čiperova 5182, 760 42 Zlín 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Zlíně má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Zlín - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Zlín

Celkem nalezeno 697 volných místo pro Zlín a okolí
Zámečníci

Náplň práce: zámečnictví, svařování, servis dopravníků a dopravních pásů v místě u zákazníka Požadavky: ŘP sk. B Výhody: stravenky Volné místo zámečníci pro lokalitu Zlín.
Zlín

Kuchaři

Pracoviště Gahurova 5151, 760 01 Zlín Náplň práce: příprava pizzy, gyrosu Volné místo kuchaři pro lokalitu Zlín.
Zlín

Obsluha výrobních linek a zařízení

Požadavky: samostatnost, spolehlivost, flexibilita Náplň práce: provádění manuálních činností související s obsluhou výrobních linek a zařízení, zejména montáž, vkládání a vyjímání dílů či komponent, vizuální kontrolu, balení, identifikaci a ...
Zlín

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Restaurace zaměřena na na speciality indické a nepálské národní kuchyně Požadavky: znalost této kuchyně i jeho servírování a prezentace v návaznosti na nepálskou kulturu stolování a tradice a alespoň částečnou znalost jazyka rodilých ...
Zlín

Slévárenští dělníci

Požadavky: praxe ve slévárně výhodou Výhody: možnost trvalého pracovního uplatnění, podnikové stravování s příspěvkem, dovolená 5 týdnů, 13-tý plat, podíl na hospodářském výsledku, příspěvek na životní pojištění. Zájemci o pracovní místo zasílat ...
Zlín

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek.

Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost. Benefity: stravenky, týden dovolené navíc. Volné místo obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek. pro lokalitu Zlín.
Zlín