Volná místa Zlatá Olešnice

Pro práci Zlatá Olešnice není žádné volné místo, nalezeno 187 nabídek práce v okolí
zobrazuji 43 - 56
Všeobecní administrativní pracovníci

Požadujeme: - znalost ruského a ukrajinského jazyka - samostatnost, zodpovědnost, - jednání se zákazníkem, - uživatelská úroveň práce na PC, Kontakt: e-mailem.

Pomocníci v kuchyni

Pomocná síla v kuchyni - praxe v kuchyni, vzdělání základní, vyučení vítáno, Hlásit se předem telefonicky - 724 323 027.

Kuchaři

Kuchař/ka - praxe, vyučen v oboru. Hlásit se předem telefonicky - 724 323 027

Pomocná síla do kuchyně

Pomocná síla v kuchyni a u nádobí, škrábání brambor, úklid kuchyně. Pracovní poměr lze i na dohodu - brigáda. Nabízíme: ubytování, strava zdarma Kontakt: telefonicky 737 476 129

Číšníci a servírky

Jedná se o obsluhu hostů restaurace a další související činnosti. Nabízíme: ubytování a strava zdarma. Kontakt: telefonicky 737 476 129

Pomocní kuchaři

Jedná se o pomocné práce v kuchyni, jako je vaření knedlíků, oblohy apod. Kontakt: telefonicky 737 476 129

číšník/servírka - BRIGÁDA

Číšník/servírka - základní vzdělání, praxe, částečná znalost NJ, seriózní vystupování, příjemný vzhled, samostatnost, zodpovědnost. Zákl. mzda + prémie. Pracovní doba: krátký, ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

KUCHAŘ/ka - minutková a česká kuchyně, vyučen s praxí. Pracovní doba: krátký, dlouhý týden. Hlásit se předem telefonicky.

Obsluha myčky, čištění zeleniny, příprava obloh na talíře, pečení koláčů, obstarávání příloh k jídlům. Pracovní poměr možno i na DPP, DPČ. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Všeobecný sanitář/ka k lůžku

Náplň práce: provádí hygienickou péči o pacienta, polohuje pacienty, rozdává přidělenou stravu, pečuje o vyprazdňování pacientů. Nabízíme: dovolená 25 dní, penzijní připojištění, ...

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, Pracovní poměr na dobu 90 dnů. Hlásit se předem telefonicky.

Ostraha - detektiv prodejny Lidl

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou ...

Střihač/ka

Sřihač/ka - hlásit se telefonicky v době od 8.00 - 10.00 hod.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: e-mailem, telefonicky 7:00 - 16:00 hodin

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Zlatá Olešnice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Zlatá Olešnice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Zlatá Olešnice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.