Volná místa Železný Brod

Pro práci Železný Brod není žádné volné místo, nalezeno 1241 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Vytrhávání plevele na poli. Pracovní doba dle dohody (od 7:00 do 20:00 hodin) Kontakt: telefonicky

Všeobecná sestra v domácí péči

Náplní práce je ošetřovatelská péče poskytovaná ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Zajišťujeme komplexní péči o pacienta v terminální fázi nemoci. Pacientům poskytujeme ...

Pracovník balírny - balení e-shopových objednávek, administrativa s tím spojená

Hledáme šikovného pracovníka / pracovnici, kterého bude bavit balení skleněných korálků, jejich příprava k expedici a drobná administrativa ve skladu a vše co se točí kolem ...

Prodavač / ka

Kontakt: e-mailem

Pekař / ka

Požadujeme praxi v oboru. Kontakt: e-mailem

Cukrář/ ka

Pizzař

Požadujeme vyučení v oboru nebo praxi na pozici kuchaře. Nabízíme stabilní celoroční zaměstnání v zavedené firmě a příjemném kolektivu. Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem.

ŘIDIČI ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ / TRAKTORISTA

Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny B, T Čistý trestní rejstřík Spolehlivost Kontakt: e-mailem, telefonicky od 7:00 do 17:00 hodin.

Mechanici a opraváři

Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny B Čistý trestní rejstřík Spolehlivost Kontakt: e-mailem, telefonicky od 7:00 do 17:00 hodin.

Řidiči nákladních automobilů

Řidiči MKD

Kontakt: osobně

Montéři suchých staveb

Řidičský průkaz skupiny B Práce je určena pro fyzicky zdravé osoby Cizí jazyk - výhodou Kontakt: e-mailem

Dojič-ka a ošetřovatel-ka skotu

Náplň práce: dojení krav - krmení a napájení telat. Pracovní doba dvousměnná - ranní směna 4:00 - 8:30, odpolední směna 16:00 - 19:00 hod. Přesčasy hrazeny. Kontakt: osobně - na ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Železný Brod nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Železný Brod můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Železný Brod jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.