Hmotná nouze Zbiroh

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Zbiroh,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Masarykovo náměstí 123, 338 08 Zbiroh

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Zbirohu zajišťuje následující služby

  • Státní sociální podporaZbiroh
  • Soc. služby, přísp. na péčiZbiroh
  • Dávky pro osoby se ZPZbiroh
  • Zprostředkování zaměstnáníRokycany

Úřad práce Zbiroh - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Zbiroh - Hmotná nouze na adrese Masarykovo náměstí 123, 338 08 Zbiroh, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Zbiroh

Celkem nalezeno 160 volných místo pro Zbiroh a okolí
OPERÁTOŘI VÝROBY - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

První pracovní smlouva je na 1 rok s možností dalšího prodlužování. Manuální zručnost, trpělivost, cit pro detaily. Práce na 3 směny, na všechny směny je zajištěn bezplatný svoz do zaměstnání. Zaměstnanecké výhody: Výkonnostní prémie, dovolená ...

ŘIDIČI C+E - Kontakt: telefonicky.

Přeprava zboží z centrálního skladu do obchodů. Celovozové přepravy, paletové zboží. Kontakt: telefonicky.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI MECHANICKCÝCH ZAŘÍZENÍ - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Náplň práce: operátor výrobní linky. Poždujeme: SOU technického směru výhodou, manuální zručnost, trpělivost, pečlivost, smysl pro disciplínu, zdopovědnost, dodržování pořádku, ochota pracovat ve směnném provozu, týmová práce, flexibilita. ...

Kvalif. učitel/ka na pozici II. stupeň, aprobace Čj, popř. s předměty Nj, Inf

Pedagog s kvalif. na II. stupeň ZŠ aprobace Čj(+ Nj, Inf). Práce na PC, chuť učit se novým věcem, flexibilita, příjemné vystupování.

dělník v obrobně

Náplň práce: soustružení, vrtání, frézování, lisování Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, schopnost naučit se novým věcem, praxe v oboru výhodou

Kovář - ohřívač

Náplň práce: obsluha kovacích lisů, výroba výkovků, upínání zápustek, obsluha ohřívací pece Požadujeme: výhodou praxe v oboru, samostatnost, pečlivost, schopnost naučit se novým věcem, smysl pro detail, zručnost a fyzická zdatnost, dodržování ...