Dávky pro osoby se zdravotním postižením Žatec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Žatec,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

třída Obránců míru 2767, 438 01 Žatec 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Žatci zajišťuje následující služby

  • Zprostředkování zaměstnáníŽatec
  • Státní sociální podporaŽatec
  • Hmotná nouzeŽatec
  • Soc. služby, přísp. na péčiŽatec

Úřad práce Žatec - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Žatec - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese třída Obránců míru 2767, 438 01 Žatec 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Žatec

Celkem nalezeno 45 volných místo pro Žatec a okolí
pomocní kuchaři

místo výkonu práce: Nákladní 359 Žatec jedná se o práci v asijské restauraci. Podmínkou je znalost a praxe v přípravě pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán kontakt: 725092156, osobně po-pá od 9 do 13 hodin, email: yxfhappyever@163.com

kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

náplň práce: príprava a dělení betonářské ocele, manuální zručnost, pomocné práce při zhotovení armokosu kontakt: dojednat osobní schůzku na telč. 778095632 nebo email: libersro@email.cz

specialista/ka procesu protahování

Náplň práce : Obsluha strojů na výrobu patního lanka Požadavky: SOU, ŠS ideálně technického nebo chemického směru Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost roční bonus,stravenky, příspěvek na dojíždění, docházkový bonus, týden dovolené ...

pomocník/pomocnice v kuchyni

místo výkonu práce: Nákladní 359 Žatec jedná se o práci v asijské restauraci. čínský jazyk vítán kontakt: 725092156, osobně po-pá od 9 do 13 hodin, email: yxfhappyever@163.com

kuchař/ka

místo výkonu práce: Masarykova 355 Žatec přípravě jídel - domácí gyros praxe výhodou kontakt: osobně na uvedené adrese od 8,00 do 11,00 hod telefonicky 603984320, blendosman45@gmail.com

vedoucí výrobního týmu

třísměnný + nepřetržitý provoz náplň práce: Vedení týmu operátorů výroby a seřizovačů. Technická podpora týmu. Zodpovědnost za svěřený výrobní úsek. Spolupráce s ostatními odděleními. 13.plat, 25 dní dovolené/ rok, hrazené firemní stravování 1 jídlo ...